UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chociaż o dobrą pracę niełatwo w województwie warmińsko-mazurskim da się fajnie żyć. Zawsze tak uważałem. Hero.
Chociaż o dobrą pracę niełatwo w województwie warmińsko-mazurskim da się fajnie żyć. Zawsze tak uważałem. Hero.