UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

:) Było super, kramików bardzoo dużo, można bylo sobie kupic coś pysznego, błyskotkę, obrazek, itp. głównie regionalne przysmaki i rzeczzy, Wybór niezły! Z roku na rok coraz lepiej! JARMARK i święto Chleba się udał y:) Ludzi też o dziwoo nie zabrakło, aż trudno było się poruszac


Anuluj