UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W przyszłym roku proponuję całość dać na tydzień. Naprawdę warto. Tytuł święta nie ma znaczenia - to był taki Jarmark Dominikański w bardzo mikro skali.


Anuluj