UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj, tak:) Dużo lepiej zaczęło się dziać w Elblągu. Miasto zaczęło tętnić życiem. Trzymam kciuki za jeszcze:)

enka

Anuluj