UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj, tak:) Dużo lepiej zaczęło się dziać w Elblągu. Miasto zaczęło tętnić życiem. Trzymam kciuki za jeszcze:)
enka
Oj, tak:) Dużo lepiej zaczęło się dziać w Elblągu. Miasto zaczęło tętnić życiem. Trzymam kciuki za jeszcze:)
enka