UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Cieszy mnie, ze coś się dzieje w naszym mieście, miła atmosfera, promocja starówki, dobra zabawa, nie krytykujmy, brawo dla organizatorów, życzę Wam jeszce lepszego święta chleba w następnym roku. .. elblążanka


Anuluj