Nie chodze juz na mecze bo oni odrabiaja tylko panszczyzne !!!!! zero zaangazowania !!!!!zks
Nie chodze juz na mecze bo oni odrabiaja tylko panszczyzne !!!!! zero zaangazowania !!!!!