UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprawdza się powoli to, o czym pisałem. Zamiast 3 pkt tylko 1 pkt. Jeszcze kilka takich meczów bez zaangażowania i strefa spadkowa czeka. Tyle.

Kibic z Prostej

Anuluj