UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie wyobrazam sobie ze teraz olimpia gra 2mecze u siebie i 2nie wygra! i wszyscy jazda na ŁUK!doping byl dobry jak na frekwencje brawo
nie wyobrazam sobie ze teraz olimpia gra 2mecze u siebie i 2nie wygra! i wszyscy jazda na ŁUK!doping byl dobry jak na frekwencje brawo