UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ci "piłkarze" nie mają ani umiejętności ani chęci do gry. .. Kolejny mecz bez ikry. Oni nie grają - oni wychodzą na boisko odtrąbić swoje. Z mojej strony od dzisiaj bojkot meczy.
Już były kibic OE
Ci "piłkarze" nie mają ani umiejętności ani chęci do gry. .. Kolejny mecz bez ikry. Oni nie grają - oni wychodzą na boisko odtrąbić swoje. Z mojej strony od dzisiaj bojkot meczy.
Już były kibic OE