UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ci "piłkarze" nie mają ani umiejętności ani chęci do gry. .. Kolejny mecz bez ikry. Oni nie grają - oni wychodzą na boisko odtrąbić swoje. Z mojej strony od dzisiaj bojkot meczy.

Już były kibic OE

Anuluj