UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gdzie Lesiu, ten wybitny syn ziemi elbląskiej, dla której tyle "zrobił". Był Lolek, tego drugiego nie było.
a gdzie Lesiu, ten wybitny syn ziemi elbląskiej, dla której tyle "zrobił". Był Lolek, tego drugiego nie było.