UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak na 130 tys miasto gdzie jedni z pierwszych strajkowaliśmy i powstała "S" to faktycznie przyszły tłumy!!!!! Ciekawe dlaczego tak jest??? Polecam artykuł może coś wyjaśni artykuł w Polityce http://wpolityce.pl/wydarzenia/35078-msz-przyznaje-ze-zatrudnia-bylych-agentow-w-ministerstwie-pracuje-131-tw-sluzb-prl-7-kieruje-placowkami-dyplomatycznymi
A,ntyKomuch