UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Choć nie jestem apologetą pana Wałęsy śmieszą mnie te wręcz humorystyczne protesty socjalizujących sierot po zeszłej epoce z byłych komitetów, komend i krucht kościelnych, którym i nikomu innemu zawdzięczamy bylejakość naszego realu w postaci Modrzewin, Zakładów Mięsnych, mostów wąskich i nie żeglownych, śmiesznych, groteskowych niby portów, dziwnych statków niepływających etc. .. .. przykłady można by mnożyć. Nikt, tak Elbląga nie spostponował jak ta grupa - oczywiście mając pretensje do wszystkich wokoło.
MiejscowyAborygen