UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Co nam dała solidarność?" a no to że w Elblągu robotnicy którzy walczyli o "wolną Polskę" zostali zwolnieni z pracy, całe majątki zamechowske zostały przejęte przez jakiś cwaniaków, miasto nie ma przed sobą żadnych perspektyw, ludzie żyją w biedzie albo wyjeżdżają za granice wyzwolonego państwa za chlebem. .. .Dziekuję bardzo osobom które przyczyniły się do takiej sytuacji w naszym mieście. ..

....>

Anuluj