UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Różnica w porównaniu do ubiegłego roku znacząca. Widać jednak brak kołowej i brak równorzędnych zmienniczek na rozegraniu. Tak czy inaczej miło było wczoraj być na trybunach gdy Mistrz Polski musiał się ugiąć przed naszym EKS-em :)


Anuluj