UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie się dziewczyny na skrzydłach ustawiają tylko rzadko podania są do nich naprawdę gdyby tylko były zauważane to miały czyste 100% sytuacje No i przydała by się obrotowa z krzepą ale ta spisywała się świetnie. Widać że dziewczyny mimo wakacji nie próżnowały. Bramkarka - pełen szacun można powiedzieć że ta pozycja jest już konkretnie obsadzona. Troche popracować nad formą bo pod koniec 2 połowy lekko przysiadły ale różnica -dla mnie sympatyka nie związanego ze sportem w porówaniu z ubiegłym sezonem jest znacząca i jeszcze tylko DOPING !!! przydał by się 3 chłopców to trochę mało

J.L.

Anuluj