UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na bramce powinno być naprawdę nieźle. Za to lewe rozegranie leży i kwiczy. Ciekawe kogo teraz ściągną awaryjnie, bo wyjścia nie ma, ta pozycja musi zostać wzmocniona za wszelką cenę.
hd
Na bramce powinno być naprawdę nieźle. Za to lewe rozegranie leży i kwiczy. Ciekawe kogo teraz ściągną awaryjnie, bo wyjścia nie ma, ta pozycja musi zostać wzmocniona za wszelką cenę.
hd