UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na bramce powinno być naprawdę nieźle. Za to lewe rozegranie leży i kwiczy. Ciekawe kogo teraz ściągną awaryjnie, bo wyjścia nie ma, ta pozycja musi zostać wzmocniona za wszelką cenę.

hd

Anuluj