UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nowa bramkarka??? Jest slaba, bardzo slaba w 2 polowie meczu znacznie lepiej bronila nasza druga bramkarka!!!!!
Czytelnik_MOBI_53684
Nowa bramkarka??? Jest slaba, bardzo slaba w 2 polowie meczu znacznie lepiej bronila nasza druga bramkarka!!!!!
Czytelnik_MOBI_53684