UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nowa bramkarka??? Jest slaba, bardzo slaba w 2 polowie meczu znacznie lepiej bronila nasza druga bramkarka!!!!!

Czytelnik_MOBI_53684

Anuluj