Fajna fota, szkoda tylko, że dzięki naszym ekoterrorystom na naszych terenach tego nie zobaczymypeter
Fajna fota, szkoda tylko, że dzięki naszym ekoterrorystom na naszych terenach tego nie zobaczymy