UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do ludzi nawołujących do innych: "gdzie był Łuk", "czemu nie śpiewali". Mam pytanie a co Wy zrobiliście w tym temacie? Nikt nie zabrania śpiewania. Były takie czasy, że prosta dopingowała cały mecz? Były! To czemu nie pomogliście w sobotę piłkarzom? Do kolegi wyżej, co Nas obchodzi Olsztyn i jego drużyna? Zajmijmy się sobą.

OnZły

Anuluj