UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejrzewam, że dzięki Telewizji Elblaskiej ( relacjom w necie ) frekwencja spadnie i klub na biletach nie zarobi. ..
Podejrzewam, że dzięki Telewizji Elblaskiej ( relacjom w necie ) frekwencja spadnie i klub na biletach nie zarobi. ..