UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

rencisto z prostej ja w lublinie bede a ty? i bede ryja darł cały czas a poco tu sie spinać skoro był doping jednego kibica w taką puszcze to sie spu. .. Xd

ooooooooooooooleeeee

Anuluj