UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
rencisto z prostej ja w lublinie bede a ty? i bede ryja darł cały czas a poco tu sie spinać skoro był doping jednego kibica w taką puszcze to sie spu. .. Xd
ooooooooooooooleeeee
rencisto z prostej ja w lublinie bede a ty? i bede ryja darł cały czas a poco tu sie spinać skoro był doping jednego kibica w taką puszcze to sie spu. .. Xd
ooooooooooooooleeeee