UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bojkoty, by nie chodzić na Concordię!!! Co jeszcze wymyślicie pseudokibice. .. Aby nie chodzić na Concordię najpierw trzeba dopingować Olimpię. Wstyd mi za Was pseudoolimpijczycy od siedmiu boleści. i niech jeszcze ktoś z łuku zaśpiewa emeryci i renciści, to będziecie dla mnie skończonymi [...] bez ambicji i honoru.
emerty z prostej