UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie wiem gdze ci kibice co byli na koronie na luku moze 100osob bez dopingu zenada; / cos ten wyjazd wielkich kibicow do lublina nie wypali pojedzie moze 20osob; ( szkoda ale olimpia umarla kibicowsko


Anuluj