UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt, szkoda, że kibice spinają się jedynie na te mecze z drużynami przyjezdnymi. .. Może też jak piłkarze, 3 mecze pod rząd i są wypompowani kibicowaniem. .. Brać się w garść!!!!!
OE
Fakt, szkoda, że kibice spinają się jedynie na te mecze z drużynami przyjezdnymi. .. Może też jak piłkarze, 3 mecze pod rząd i są wypompowani kibicowaniem. .. Brać się w garść!!!!!
OE