UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fakt, szkoda, że kibice spinają się jedynie na te mecze z drużynami przyjezdnymi. .. Może też jak piłkarze, 3 mecze pod rząd i są wypompowani kibicowaniem. .. Brać się w garść!!!!!

OE

Anuluj