UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczy górna połowa tabeli po zakonczonym sezonie 2012-2013.Z takim budżetem i po spadku z 1 ligi to bedzie sukces. Byli juz tacy przed ta runda w 2 lidze że widzieli rychły spadek do 3 ligi. Moze by był ale nie z tym prezesem. Rzeczywiscie Olimpia zagrala dxisiaj z Puszczą na 50% swoich mozliwosci. Przyczyny widze w cieżkim tygodniu Korona 135 minut i Wigry wyjazd 98 minut ciężkiej gry. Tak mnie sie wydaje ze sa zmeczeni. Na Motor wyjazd za tydzień musza byc wypoczęci i skoncentrowani inaczej Motor w Lublinie nas skarci. OLIMPIA DO BOJU!!!!!

Prosta

Anuluj