UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pytam się gdzie jest łuk, ludzie czy wy jesteście prawdziwymi kibicami nawet jednej flagi nie było wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, żenada

KIBIC OD 30-LAT

Anuluj