UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pytam się gdzie jest łuk, ludzie czy wy jesteście prawdziwymi kibicami nawet jednej flagi nie było wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, żenada
KIBIC OD 30-LAT
pytam się gdzie jest łuk, ludzie czy wy jesteście prawdziwymi kibicami nawet jednej flagi nie było wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd, żenada
KIBIC OD 30-LAT