UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do Jasi jestem w posiadaniu płyty na której jest mnóstwo zdjęć i pocztówek z Elbląga z przedwojnia i starszych, około 700,są nawet z wizyty Hitlera w Elblągu, jest nawet kilka filmów ( targ rybny, otwarcie mostu, i z kanału ) tylko jak Ci zapodać ?