UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do Jasi jestem w posiadaniu płyty na której jest mnóstwo zdjęć i pocztówek z Elbląga z przedwojnia i starszych, około 700,są nawet z wizyty Hitlera w Elblągu, jest nawet kilka filmów ( targ rybny, otwarcie mostu, i z kanału ) tylko jak Ci zapodać ?


Anuluj