UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To jutro trzymamy kciuki za Concordię w meczu ze Świtem o 12.00.Jeśli Concordia wygra, wskoczy do środka tabeli.
griss
To jutro trzymamy kciuki za Concordię w meczu ze Świtem o 12.00.Jeśli Concordia wygra, wskoczy do środka tabeli.
griss