UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czy byłaby mozliwosc wrzucenia artykułu z wieksza iloscia starych zdjęć?, ,zbieram" te zdjecia ktore sie ukazują na temat elbląga i szkoda że tak rzadko jest coś o starym Elblągu
xjasiax
czy byłaby mozliwosc wrzucenia artykułu z wieksza iloscia starych zdjęć?, ,zbieram" te zdjecia ktore sie ukazują na temat elbląga i szkoda że tak rzadko jest coś o starym Elblągu
xjasiax