UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czy byłaby mozliwosc wrzucenia artykułu z wieksza iloscia starych zdjęć?, ,zbieram" te zdjecia ktore sie ukazują na temat elbląga i szkoda że tak rzadko jest coś o starym Elblągu

xjasiax

Anuluj