UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja też popieram tą osobe która to napisała o starszych ludziach z kamionka wielkiego jak mają się dostać do elbląga do lekarzy
ja też popieram tą osobe która to napisała o starszych ludziach z kamionka wielkiego jak mają się dostać do elbląga do lekarzy