UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wszyscy piszą o wszystkim a co z ludzimi którzy nie mają samochodów są to ludzie starsi jak mogą się dostać do ęlbląga do lekarza i specjalistów o tych ludziach nikt nie myśli starsi ludzie aby dojść na przystanek muszą pokonać 3 km drogi do autobusu Panie Burmistrzu o tych ludziach pan zapomina a takich ludzi w kamionku wielkim jest wielu


Anuluj