UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytajcie co niektórzy ze zrozumieniem. NIKT się nie czepia że remontują !!! Ale niech to robią z głową. Zawalona sprawa na etapie projektowania. Znowu wychodzi nasze Polaków nieuctwo i brak organizacji. Nie mówiąc już o tym, że w projekcie zabrakło ścieżki rowerowej. Rozumiem, że większe koszty, ale to pseudo oszczędności. Taka inwestycja szybciej by się zwróciła. Plany o rozwoju turystyki a infrastruktury brak nawet na tym etapie.

krach

Anuluj