UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem to po tej drodze rowerem sie jedzie tak samo jak po torowisku obok wiec trzeba bylo cos z tym zrobic i to ze beda robic wiedzielismy juz jakis czas temu i wtedy byl czas zeby sie tymi sprawami zainteresowac i podsunac rozwiazania jesli po zaznajomieniu sie z projektem cos wedlug was placzki bylo nie tak Teraz po przetargu i gdy wykonawca juz robi swoje to rozliczymy go gdy skonczy a jak chcecie cos zmieniac to za to zaplaccie bo czemu maja to robic wszyscy i czekac w nieskonczonosc na koniec robot bo wy byscie chcieli inaczej I uprzedzajac komentarze ze na zachodzie jest inaczej tez sie zgodze cala droga by byla zamknieta DZIEKUJE DOBRANOC

szef osiedla

Anuluj