UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I oto wszem i wobec ukazała się mentalnośc nasza, Ciągłe narzekanie; wiadomo że remont będzie więc trudnosci tez bedą, ale pamiętajcie kiedy remont się skończy i bedzie piekna drogą dalej będziecie narzeać że za szybko jeżdżą bo jak były dziury to chociarz wolniej jeździli. Dla mnie osobiście jak widzę remonty, to dla mnie oznacza że będzie tylko lepiej. Więc cierpliwości.

Zeb McKaine

Anuluj