UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty powyzej sie nie udzielaj. . A Wy tam w Olsztynie-nikt sie nawet nie domyslal ze zerwiecie mosty nie robiac ich objazdow. Na Wisle potrafia most pontonowy rozlozyc a tu kilka metrow jest tak wielkim problemem. Usunac tych bezmozgich "fachowcow" ze stolkow. Za nasze tam siedza a robia na pod gore. Tak planuja zeby na premie zostalo. A Ty buraku sobie radz.

Kadyniak

Anuluj