UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Muzeum obecnie eksploruje archeologicznie podzamcze, a po zakończeniu prac planuje przenieść badania na obszar byłego zamku wysokiego w okolicy ulicy Wapiennej. Wg. muzeum może to nastąpić już za dwa-trzy lata.