UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Muzeum obecnie eksploruje archeologicznie podzamcze, a po zakończeniu prac planuje przenieść badania na obszar byłego zamku wysokiego w okolicy ulicy Wapiennej. Wg. muzeum może to nastąpić już za dwa-trzy lata.


Anuluj