UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Budować drogi trzeba tylko czy nie można zbudować dróg na palach a jezdnie na płytach betonowych. Elbląg ma ukryte zabytki pod ziemią a można połączyć nowoczesność z historią. Wiadomo że w Elblągu był zamek a może pora znależć to miejsce i odbudować obiekt. Wreszcie by były atrakcje turystyczne bo to jest obecnie to żenada.


Anuluj