UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Natchniony artykułami z historii miasta Elbląga proponuję wysłać pana Prezydenta Miasta, Radę Miejską i Dyrektorów Departamentów na wojnę do Awganistanu z pensją wynoszącą połowę najniższego zasiłku chorobowego. Jak wrócą ranni dostaną ode mnie cygaro i tabliczkę szwajcarskiej czekolady! Hero.


Anuluj