UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakby któreś z was nie wiedziało, elbląg to stare miasto i zapewne pod ziemią jest jeszcze pełno takich zakopanych ruin.
jakby któreś z was nie wiedziało, elbląg to stare miasto i zapewne pod ziemią jest jeszcze pełno takich zakopanych ruin.