UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej wszystko zasypać i niech se gnije! Po co ściągać do miasta turystów? Niech Elbląg umiera dalej. ..
bastek
Najlepiej wszystko zasypać i niech se gnije! Po co ściągać do miasta turystów? Niech Elbląg umiera dalej. ..
bastek