UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja z Troche innej beczki. Widzieliście Jak po dniach elbląga wyglądało osiedle za politechnika? To jest caly obraz tego swieta i mieszkańców elbląga..:(

Czytelnik_MOBI_63899

Anuluj