UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja z Troche innej beczki. Widzieliście Jak po dniach elbląga wyglądało osiedle za politechnika? To jest caly obraz tego swieta i mieszkańców elbląga..:(
Czytelnik_MOBI_63899
Ja z Troche innej beczki. Widzieliście Jak po dniach elbląga wyglądało osiedle za politechnika? To jest caly obraz tego swieta i mieszkańców elbląga..:(
Czytelnik_MOBI_63899