UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej nic nie robić w tym mieście? Dajcie spokój i przestańcie narzekać. W większych miastach raz w miesiącu są koncerty, a u nas raz w roku. Blue Cafe dało popis. BYŁO SUPER!!!
blackk
Najlepiej nic nie robić w tym mieście? Dajcie spokój i przestańcie narzekać. W większych miastach raz w miesiącu są koncerty, a u nas raz w roku. Blue Cafe dało popis. BYŁO SUPER!!!
blackk