UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej nic nie robić w tym mieście? Dajcie spokój i przestańcie narzekać. W większych miastach raz w miesiącu są koncerty, a u nas raz w roku. Blue Cafe dało popis. BYŁO SUPER!!!

blackk

Anuluj