UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem w następnych latach powinno się to odbyć w parku na Mazurskiej, tam gdzie był kiedyś piegus dla dzieci. Może ktoś pójdzie po rozum do głowy i przemyśli do końca zanim coś postanowi. I zgadzam się z opinią, że takie imprezy dłużej to z soboty na niedzielę ok, ale z niedzieli na poniedziałek powinny być skrócone.


Anuluj