UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zgadzam się z poprzednią opinią, Ci co mają 2zł na chleb, nie mają ochoty się bawić. Nie jednych widziałem. A takich jest więcej, rośnie bezrobocie, jedni wyjeżdżają za granicę, miasto powoli sprzedają, zostaną po nas wspomnienia. .. Ludzie co się dzieje na świecie, kataklizmy, zabijania a wy się bawicie.


Anuluj