UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jakoś ta większość mieszkańców elblaga co ma w portfelu 2 zl na jutrzejszy chleb nie ma nastroju do zabawy !
jakoś ta większość mieszkańców elblaga co ma w portfelu 2 zl na jutrzejszy chleb nie ma nastroju do zabawy !