UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg rozkopany, nie ma pieniędzy na dokończenie robót. Kolejne inwestycje upadają, firmy plajtują. .. Ale lud potrzebuje igrzysk :) Ciemnota, wieśniactwo i cebularstwo. Ci co jeszcze nie uciekli stąd - chyba pora to zrobić!