UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miejsca do parkowania - owszem sporo na osiedlu. Szkoda, że mieszkańcy nie mieli tej przyjemności zaparkowania samochodu pod własnym domem. A okna szczelne, bardziej szczelne być nie mogą - co nie pozwalało normalnie oglądać tv w domu, bo tylko dudnienie basów było słychać, A tak niskich tonów żadne okna skutecznie nie odizolują.

:(

Anuluj