UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziękujemy wam za te dni ! Dominika byłaś niesamowita ! Dziękujemy Blue Cafe, Afromental, Piaskowi i całej reszcie :) oby tak dalej ELBLĄG !

bansuj

Anuluj