UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy wam za te dni ! Dominika byłaś niesamowita ! Dziękujemy Blue Cafe, Afromental, Piaskowi i całej reszcie :) oby tak dalej ELBLĄG !
bansuj
Dziękujemy wam za te dni ! Dominika byłaś niesamowita ! Dziękujemy Blue Cafe, Afromental, Piaskowi i całej reszcie :) oby tak dalej ELBLĄG !
bansuj