UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że nadal nie ma pracy w mieście i bezrobocie rosnie, a w centrum jest parę uciążliwych dziur w jezdni, to nic. Robotę mozna przecież znależć za granicą, albo mieszkać z mamusią, a po mieście nie jezdzić autem. Ważne, że Dni Elbląga się udały, liczy się pozytywne myślenie.