UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przesadzajcie, taki koncert nie zdarza się co tydzień, jak ktoś ma szczelne okna, to muzyki prawie nie było słychać. Miejsce na takie imprezy jest w sam raz, miejsca do parkowania też sporo, więc mam nadzieję, że w następnym roku Dni Elbląga też odbędą się w tym samym miejscu. Tylko toy-toy mogłoby być więcej, bo faktycznie ich ilość była za mała :(

mi się podobało

Anuluj